Loading
Wynajem apartamentów w Zakopanem

Standard naszych apartamentów

W skład naszej rozbudowanej oferty noclegowej wchodzą apartamenty ulokowane w różnych miejscach Zakopanego. Każdy z apartamentów odznacza się pokojami o wysokim standardzie, znajdującymi się w centrum miasta oraz w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Pomieszczą one  od dwóch do pięciu osób.

Każdy apartament wyposażony jest w sypialnię, salon, kuchnię i pełen węzeł sanitarny oraz wszelkie niezbędne sprzęty. Wysoki standard oraz świetna lokalizacja idą w parze ze świetną ceną. Docenią to ceniący sobie komfort oraz przystępną cenę.

Nasza filozofia

Naszym klientom oferujemy noclegi w apartamentach o wysokim standardzie i doskonałej lokalizacji przy zachowaniu zrównoważonych cen. Nasza oferta to idealny wybór dla pary, rodzin z dziećmi czy grupy przyjaciół. Świetnie odnajdą się tutaj zarówno turyści korzystający z wycieczek górskich, jak i rozkochani w restauracjach na Krupówkach. Nasza oferta cieszy się dobrymi opiniami oraz ceniona jest przez naszych gości, którzy chętnie wracają. Stawiamy na profesjonalizm i pełne sprostanie Państwa oczekiwaniom. Polecamy nasze usługi każdemu, kto ceni sobie komfortowe warunki, dobrą lokalizację oraz spokój ducha związany z pewnym wynajmem.

Nocleg w apartamencie

Wycieczka do Zakopanego to doskonały pomysł dla każdego, kto ceni sobie kontakt z naturą. Podczas wyjazdu kluczową kwestią jest znalezienie właściwego noclegu. Noclegi w apartamentach cieszą się coraz większą popularnością, głównie dlatego, że oferują wysoki standard w przystępnej cenie. Taki rodzaj noclegu jest odpowiedni zarówno dla par, jak i grup znajomych czy rodzin. Nasze apartamenty oferują nie tylko wysoki standard zapewniając przyjemny pobyt w Zakopanem, ale i pozwalają na wymarzony odpoczynek. Każdy z naszych apartamentów jest odpowiednio wyposażony. W cenie znajduje się również internet oraz garaż.